Oluklu Mukavva Sektörü » Ondüle Valsleri » DASONG - Ürünler

ONDÜLE VALSLERİ

Ondüle Valsleri

Dasong » Fabrika
Dasong » Ondüle Valsleri
Broşür ve Video
Üretici Hakkında

Dasong, 1994 yılında kurulmuştur. Farklı bölgelerde yerleşik 3 fabrikası ile kapasite ve teknoloji olarak lider üretici konumundadır ve güçlü ihracat altyapısına sahiptir. Bugün itibariyle dünyanın en büyük 3 ondüle valsi üreticisinden biridir ve tamamlanacak yeni tesisi ile birlikte dünyanın büyük üreticisi konumuna yükselecektir.

ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi sertifikasına sahip entegre tesisleri ile tüm üretim faaliyetleri aynı çatı altında gerçekleştirilmekte ve gelişmiş kalite kontrol sistemleri ile denetim yapılmaktadır.

Çin’in ilk tungsten carbide kaplamalı ondüle valsi üreticisi olan Dasong, 400 m/dak. çalışma hızına kadar her ebat ve marka oluklu mukavva hatlarında çalışan tungsten kaplamalı ondüle valsleri ile dünya genelinde yüzlerce kullanıcıya uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Ürün Grupları

Krom ve Tungsten Kaplamalı Ondüle Valsleri

Pres Valsleri

Tramlı Tutkal Valsleri

Sıyırıcı Valsler

Vals Onarımı ve Taşlama

Yeni ve Taşlanmış Ondüle Valsleri

Ø250x1250 mm ile Ø460x2760 mm ebat aralığında, 50 CrMo alaşımlı çelikten üretilmektedir. Beklenti ve tercihlere göre, her müşteriye özel olarak ondüle profili dizayn edilebilmektedir.

Yüzey Kaplama Seçenekleri

Tungsten Carbide Kaplama: Çok yüksek sertliği ve aşınma dayanımı sayesinde tungsten carbide kaplamalı valsler, özel ondüle profili ile daha düşük kağıt tüketimi, daha uzun ömür gibi avantajlar sunmaktadır.

Krom Kaplama : Özel ekstra sert kaplama.

Üretim Ekipmanları

İleri teknoloji CNC ondüle valsi taşlama makineleri (Siemens CNC programı) ve 60'dan fazla üretim ekipmanı ile Dasong, Shanghai'da ki ihracat fabrikasında 2400 set ondüle valsi ve 1800 set pres, tutkal, sıyırıcı vals üretim kapasitesine sahiptir.

2006 yılında makine parkına ilave edilen modern CNC diş açma makinesi, işleme sırasında ekstra stresin oluşturabileceği kusurları önlerken, ondüle profillerinin hassasiyetini arttırmakta ve valslerin kullanım ömrünü uzatmaktadır.

Kalite Yönetimi

Kalite Yönetim Sistemi Ekibi : Sertifikalı kalite mühendisleri ve özel eğitimli kontrolörler olmak üzere 10 kişiden oluşmaktadır.

Gelişmiş Kalite Tespit Ekipmanları : Profil çizici, dinamik dengeleyici, kaplama kalınlık dedektörü, infrared ısı dedektörü.

Kalite Yönetim Sistemi Belgesi : 2002 yılında ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi belgesini alınmıştır.

Kalite Kontrol Testleri : Yüksek kalite standardının korunması için valsler, 3 aşamalı kalite kontrol testlerine tabi tutulmaktadır.

Video
Dasong » Genel Tanıtım

Bu içeriğin görüntülenebilmesi için bilgisayarınızda "Adobe Flash Player" yüklü olmalıdır.

Adobe Flash Player İndirin